Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím slepit betonové sloupky

Dobrý den, omlouvám se jestli to je hloupý dotaz ale bohuzel jsem vychovan z paneláku.. Mam betonove sloupky 180cm a potrebuju je slepit 3ks k sobe co je nejlepsi na to pouzit? Stacilo by stavebni lepidlo nebo radeji beton ? Bude to ve svahu jedna do zeme a dalsi 2 prilepit na to aby to drzelo svah takze budou polozene .. diky za odpoved

Stlpik má na šírku 10-15cm. To nie je svah, ale svažíček okolo detského pieskoviska. Zakotvi stlpiky položené na ležato do pôdy zarazenými dvanástkami roxormi, aby ich "obrovitý" tlak zosuvu pôdy neposúval.

Ukotviť by sa teoreticky k sebe vzájomne dali. Príklepom navrtať diery na koncoch, spojiť stlpiky podlepenými železnými roxormi, napríklad lepidlom na obkladačky.