Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trkač

Zdravím,
byla by zde nějaká dobrá duše a pomohla mi vyhledat komponenty, které bych potřeboval ke zkompletování trkače?

Líbí se mi konkrétně tento design:
watch

Byl jsem v naší lokalitě v OBI, v železářství .. a tam snad nemají nic co by jen vzdáleně připomínalo to co potřebuji.
Největší problém asi bude koupě vzdušníku (nebo jak se to jmenuje) a těch I-ček s klapkou ...

Děkuji

Musíš do prodejny pro instalatéry. Jak jsem se koukl na video jsou to běžné věci jen s nádržkou budeš mít problémy (zpětná klapka 2x,T-kus 2x, hadičníky 2x... Pokud budeš chtít parametry jako na obrázku tak součásti budou na 1"
Vytiskni si to a zajdi do nejbližší prodejny a tam ti to pomůžou složit.
Může ti pomoci
kits.htm

Vzdusnik je na kazdy domaci vodarne eventualne se dela z trubky vetsiho prumeru, dynka a redukce na prumer pouzitej ke stavbe trkace.
BTW, chces opravdu trkac? Jaky tam mas pomery - prutok, spad, cerpana vejska? Nebyla by treba lepsi cerpaci spirala nebo jiny reseni? Trkac je dobrej, ale hlucnej a malo ucinnej.

No beru to tak že na 1m spádu je cca 10m výtlaku .. což by se uživilo. A pokud ne, tak bych funkční sestavený trkač mohl vždycky přeprodat svému kolegovi, který má příhodnější podmínky (slušný spád, průtok) ..

Osobně mám zatím elektrocentrálu a čerpadlo, což na zalévání je bomba.. ale taky mám několik 1000l kanystrů a ty by se klidně mohly napouštět přes noc i s malým průtokem .. škoda benzinu do centrály ..