Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hluk od plechove strechy vliven sani vetru.

Zdravim vsechny,

rad bych se zeptal na vas nazor k tomuto clanku:

4597-pozor-na-hluk

Jedna se o popis problemu falcovanych pultovych strech, kdy vlivem sani vetru se plech mezi drazkami nazdvedava a nasledne se vraci = rezonuje a vibrace prenasi do budovy.

Video jsem ulozil zde: watch

Nemate nekdo tuseni kde se daji tyto prichytky na drazky sehnat?

Konkretne z clanku:
"....Dalším možným řešením je použití speciálních vnějších příchytek, které se osazují na vnější stranu dvojité drážky a ramena těchto příchytek přitlačují prostřední část pásu. Tyto příchytky pomáhají asi v 80% případů. Technicky i esteticky je to asi nejlepší řešení, není však úplně laciné."

Dekuji za odpovedi a rady,
LUkas.

Názor je taký, že len sado-maso pako si vlastnú chalupu dobrovoľne prekryje takouto krytinou z dôvodu; "nech sa mu honia na plechovej streche smrtky".

Ani sadarmo, ako u Cigáňov, strechy chyží pokryté z rozvinutých, 200l plechových sudov, pritom majú z "oplodňujúceho bľachu" nad hlavou 28 ročné ženy svojich 14 dzetí doma a osem v dzeckom domove.