Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nalezení obkladu

Zdravím,

potřebuji radu, pomoc. již delší dobu se snažím na internetu najít název tohoto obkladu. v koupelně po původním majiteli, zůstalo za sprchovým boxem, který se vyhodil, neobložené místo. potřebovali bychom ho dodělat, ale žádné náhradní obklady nemáme. původní majítel si název nepamatuje, doklad již také není. nesetkal se s tímto obkladem někdo, nebo nemá někdo nějaký trik, jak název nebo prodejce najít?

děkuji za každou radu.

Na tohle žádné triky nejsou. Spíš mravenčí práce, pravděpodobnost úspěchu méně než 1%. Vzpomene si původní majitel alespoň kde obklad kupoval a přibližně kdy? To může pomoci s nasměrováním. Co bude starší jak 5 let, nemá cenu hledat. Nejspíš už nebude. Koupené v bau-hau-obi také nehledejte. Tam dnes neví co prodávali včera. Původ může být odevšad; Itálie, Španělsko, Turecko, Čína, Indie...
Doporučil bych spíš najít jednobarevný obklad vyhovujícího rozměru, odstínu, lesku a domáznout to s ním.

No já bych to zase tragicky neviděl.Máte fotky tak do staviv a podle toho objednat.V katalogu prodejce to zřejmě najdete.Není to zase tak mimořádný vzor.Mramor který se prodává v různých světelných odstínech.Pokud ne tak něco přibližně podobného a zkombinovat.