Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odlepujici se samolepky na zdi

Mame v detskem pokoji nekolik samolepek na zdi a nektere z nich se posledni dobou odlepuji. Prvni odlepovani se objevilo cca po 1,5-2 letech po nalepeni a vyresil jsem to rychle 3M lepidlem ve spreji co mam na lepeni fotek na paspartu. Nyni po cca pul roce je problem zpet a mozna jeste horsi...
Samolepky jsou predpokladam nejaky vinyl, zed je stukova omitka natrena Primalexem Polar a kousek tonovanou barvou co namichali v OBI (Dulux?)
Mate napad cim to prilepit zpet? Nektere casti jsou svetle ci pruhledne tak to bude chtit i transparentni lepidlo...
Diky

No - když nechám stranou důvod, proč má někdo na zdi samolepky...

Třeba proto, že má malé dítě. A tomu dítěti se líbí postavička z filmu apod.?

Mladýmu se líbily Cars, tak měl na zdi takovéto. Měl je tam nalepené asi šest let, jak na zdi, tak na nábytku. Žádné se neodlepovaly a když jsme je sundali při přestavbě pokoje, nezbyly po nich žádné fleky...