Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepící páska tl.3mm

Dobrý den,

nemůžu nikde sehnat jakoukoliv lepící pásku o tloušce 3mm, která by byla buď pevná(nestlačitelná),
aby po přitažení desky šroubem udržela 3mm mezeru, nebo např. v 5mm tloušce stlačitelná, ale po stlačení
udržela 3mm mezeru. Našel jsem různé kaučukové pěnové pásky, ale ty se dají stlačit prakticky na 1mm a míň.
Šířka pásky může být 10mm a více.
Děkuji předem za jakýkoliv tip.

guma by to mohla být, ovšem z jedné strany musí být samolepící a v minimální šíři 10mm.
jedná se o vypodložení kovových rámů, které budou přišroubovány k sádrokartonové desce.
to tesnění musí být nejrpve nalepeno po obvodu rámu, pak bude rám vložen do otvoru v sdk a následně
s deskou prošroubován. jde o vyrovnávací pásku mezi rámem a sdk. Po vložení rámů do sdk podstrčit
gumu nelze, musí se nalepit předem. Jedná se o velké množství rámů.

Na to by měla stačit běžná šedá polyuretanová samolepící páska, která se prodává právě jako podklad pro SDK profily jako vyrovnávací vrstva v různých šířkách. Tlouštka po stlačení bude tak 2-3 mm. Dostane se to v každé prodejně sádrokartonu, stavebninách a hobbymarketech.

Případně bych oslovil firmu Rubena (Hradec Králové, nebo Náchod), jestli něco takového nemají ve výrobě. Případně koupit pryžové desky a někde nechat nařezat na potřebnou šířku. Pro rychlé nalepování použít tu samolepicí oboustrannou pásku (možná by nemuselá být po celé délce, jen po úsecích, zbytek se přitiskne). c-2210