Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domovní schody a strop

Dobrej uvažujeme o stave domku...Chceme patrovy a do patra schody s podestou.chtel bych že zepať jestli stačí šířka schodů 1m?A dále pak z čeho udělat strop?Má někdo s něčím zkušenosti?Slyšel sem že nejsou špatně betonové panely?
Díky za radu

Ak nebudeš sťahovať piáno na poschodie tak pri súčasných skladačkách nábytku metrová šírka schodiska bohate stačí.

Osobne mám točité schodisko zo železa zo spodného podhľadu obložené drevom.