Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem digitální rádio

Dobrý den,
mám v plánu koupit nové rádio na stůl, může být ovšem i přenosné, ale s možností zapojení do sítě.
Uvažuji o přijímači DAB plus. Místo je poblíž Neratovic a Všetat.

Tak signál snad.... ale ve výběru tápu, ceny jsou velmi odlišné.
Máte někdo zkušenost? Děkuji

Ale no tak.Uvažuj co je v této kategorii za výběr.Asi ti uniklo,že tu nepíšeme o FM příjímači,ale o přijímači internetových rádií. Taky jde o to jaké k tomu dáš další zařízení.Pokud i k tomuto typu z Lidlu připojíš kvalitní bedny (stará škola - slovo měniče mi připomíná automat na rozměňování mincí) tak dosáhneš velmi překvapivý výsledek. Pokud nalezneš příjímač na takovém principu jako tento s výstupem 2x50W,s pamětí na dvěstě stanic v celodřevěném provedení s cenou klidně 20k dej vědět. Přijímám jen užitečné komentáře.