Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mokre zdi..AKUTNI!!

Dobry den.
Koupil jsem dvoudomek bohuzel v lete tudiz jsem netusil ze vlhne zdivo.ted to zacina byt docela fatalni zed je ze vnitr vlhka do vyse 40cm..v zachode a uz i na chodbe prosakuje voda pres obklad.PROSIM PORADTE CO STIM..PRIPADNE KOHO SHANET.DEKUJI!!

Anebo může být v tomto místě jiná skladba stěny, slabší stěna. Bůhví, pokud je to starší domek, kolik už tam mohlo proběhnout stavebních úprav a jaké z toho plynou rizika. Bez prohlídky na místě opravdu spíše věštíme. Poptejte si v okolí nějakého projektanta a budete moudřejší.

Izolácia podrezávaním obvodového muriva s postupným vkladaním izolačných pásov v prípade, ak je odizolovaná podlaha v interiéri a tiež máš v richtigu odkvapy po obvode strechy a zvody smerom do izolovaného, spádovného, nezaneseného potrubia dažďovej vody.

Žiadaj 20% zľavu po predajcovi alebo odstúp od zmluvy.

Koukal jsem do křišťálové koule a neviděl jsem Váš barák. Takže musí k Vám zajít někdo, kdo tomu rozumí a zjistí, zdali je:
prasklá trubka, špatná hydroizolace, tepelný most. Z Vašeho popisu nejde opravdu poznat, co je to za vadu.
K
oho hledat, když nevíte co je to za závadu? Za větší peníze většího znalce, za menší někoho, kdo třeba vyseká uvedené místo a bude hledat, co je za vadu. Bez místní prohlídky je to hádání z křišťálové koule.