Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Autobaterii

dobrý den mam takovej problem nakecali mi kamaradi že mam udržbovou baterku a když sem ji zkoušel otevřit tak sem zlomil kus kovu ktery možna spadnul dovnitř co ted ?

Ak bude úlomok iba ležať na spodku vane, nebude sa dotýkať dosiek aby ich skratovalo, nechaj železo železom, kyselina ho časom zožerie a dá sviňa železná pokoj.

Kup si novú baterku, tiež bezúdržbovú a skontroluj znovu výšku hladiny nejakým železným skrutkovačom, opakovanie je matka múúúdrosti, časom, počítam pri tridsiatej piatej baterke, sa to určite poddá a podarí.

kolik má baterie voltů?

10V nebo 12V ... ?

pokud 10V, odnes ji do sběrných surovin a dostaneš asi 13Kč za kilo a v prvním obchodě kup novou.
pokud má 12V jezdi. Možná jen v dohledu Pražského hradu nebo Petrova s tramvajenkou v kapse.

To nám chceš říct, že plastová baterie ulomila želený přípravek, jo dobře ... stát se to mohlo, nářadí z rákosí a ocel vyrobená v době Velké čínské revoluce.

Co chceš asi slyšet? :-):-):-):-):-):-):-):-)