Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohlo tímto způsobem dojít k ulomení ramene myčky??

Dobrý den, chtěla bych poprosit o názor...Myslíte si, že je možné, aby tím, že se na dno spodního koše myčky položí volně nůž došlo ke zlomení
spodního ramene myčky (čím, že čepel propadne dolů)? Jedná se o myčku Whirpool, která má 6.smysl.
Myčka celou dobu cyklu v pořádku myla.
(přivydělávám si na RD úklidem, paní po mě chtěla dát nádobí do myčky, říkala jsem ji, že myčku nemáme a nemám s tím zkušenost, přesto jsem jí vyhověla, ale chtěla jsem vědět, jak na to. Řekla mi jen dvě věci, ať nádobí dávám dnem vzhůru (to jediné jsem i tak věděla) a do koše na příbory, ať nedávám delší věci jako např. vařečky do košíků na příbory, aby se nepoškodilo horní rameno myčky a položím je na dno koše. Tak jsem to udělala i s dlouhými noži. Teď mi paní odmítá zaplatit (po 7 mi hodinové práci...) s tím, že jsem jí ulomila spodní rameno myčky (nůž prý propadl čepelí dolů a rameno usekl...). nezdá se mi to, copak by se myčka během mytí, když by k tomu došlo nezastavila? Myla celou dobu až do konce, vyndávat z ní nádobí nechtěla, takže jsem se do ní po skončení cyklu nedívala..A pokud by k tomu došlo, na čí straně je chyba? Já jsem jí říkala, že s myčkou zkušenost nemám a ona mi sama řekla, abych delší podélné věci položila do koše...O nožích neřekla nic, měly cca 25 - 30 cm. A o existenci spodního ramene myčky taky ne...Moc děkuji za odpověď.

Moc všem děkuji, jsem ráda, že jste mi potvrdili moji domněnku, že se to tímto způsobem pravděpodobně stát nemohlo. Už to, že paní na úvod zmínila, ať nedávám nic do košíku na příbory, aby se rameno neulomilo je zvláštní. Podle mě už to bylo buď nalomené nebo ulomené a využila prostě situace. Já věřím, že jí to ze Supersouseda vysvětlí a o peníze nepřijdu. To by opravdu bylo smutné, po 7 mi hodinové dřině nemít nic a zaplatit místo toho opravu něčeho, co jsem nezpůsobila. O to víc, že narozdíl ode mě je paní více než majetná...(6 pokojů, 3 koupelny...)a nové rameno (cca kolem 500-1000Kč) je pro ni zanedbatelná položka. Tím spíš nechápu její postoj, ale holt nevděk světem vládne ( úklid byl domluvený na 5 hodin, zůstala jsem tam 7, nakonec ještě chtěla žehlení, ty dvě hod. navíc mi zaplatila, ale už jsem myslela, že ani nedojedu domů...). Vděk nula, místo toho tohle...
Ještě jednou děkuji.

Pro dobrotu na žebrotu. Já to řeším tak, že dávám lidi na black list a v případě, že mi nezaplatí, tak k nim už nikdy nejedu. Jak říkám stalo se to módou, že neplatit za služby je normální.Na ten portál bych se moc nespolehal, že bude něco řešit. Já to řeším jinak. Mám inzerci v měsíčníku v Praze a vím na jakou klientelu je to určené. A všichni tihle neplatiči ať si táhnou k čertu. A práce mám hodně...