Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bidetové prkénko - máte to někdo doma?

Manželka si vymyslela, že chce na záchod bidetové prkénko. Koukal jsem, co je to za vymyšlenost, tak třeba tady:
www.bidetovaprkenka.cz
Máte s tím nějaké zkušenosti? Koukal jsem na ceny, poněkud přesahují hranici, kdy bych si řekl: "Tak jí to koupím, ať má radost a když to k ničemu nebude, tak to vyhodím."
Samozřejmě se chystám i obejít qelby a poptat se co mají v nabídce.

My máme už dlouho (víc než 5let) a spokojenost. Je to dnes už starší typ Blooming LUX. Taky jsem měl obavy z tvrdé vody, zkoušel jsem i třeba nějak změkčovat a čistit, ale zjistil jsem, že není potřeba, stačí čistit trysky a fungujem. Trochu mi vadí, že nelze vypnout ventilátor odsávání pachového filtru což zvyšuje hlučnost v noci a ne při každém použití je potřeba. Pořizoval jsem kvůli sedacím problémům a účel byl splněn na 100%. Papíru jsme se nezbavili. Něčím je třeba se osušit a podle mě je to lepší než ručníkem a rychlejší i tišší než proudem vzduchu (i když nutno říct, že ten teplý ofuk je fajn :-) ).

U rodičů je na baterii ten přepínač z aliexpresu a sprška z Lidlu. Takže spolehlivý přepínač, ne tlakové cvakátko. Dá se odpustit studená z trubek a omýt s manipulací rukou. U nás jsme to taky odpískali, na alíku je hodně rozměrů a bojím se, že to na kombík není.