Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka ohřívá jen na některý program

Dobrý den.Mám myčku Whirpool ADG 789 asi 8let starou a poslední týden přestala na program 70 ohřívat vodu a vysoušet.Na 35,45,55,vše funguje normálně.Nesetkal se prosím někdo s touto záhadou.8 let je asi pro myčku už dost ale beru toto jako poslední možnost a pak budu muset koupit novou.Četl jsem snad vše co tu o myčkách bylo ale tuto závadu jsem nenašel. Díky za každou radu.

Mrkněte na elektroniku (spínací relátko)... Ale je to divné. Pokud myčka hřeje na krátké programy, tak musí hrát i na ten nejdelší... Není to jenom o tom, že program obsahuje více fazi predmyti a Vy to otevřete ve fázi kdy myčka nehřeje?

Relátko jsem vyměnil jako první, protože to je prý ta nejčastější závada.Myčku otvíráme až když pípá že je konec programu.Manželka používala 8 let jen ten nejdelší program a ten už stávkuje.Spirála to nebude to by nehřálo vůbec a jestli je to v ovládací desce tak to už je drahá záležitost, to už se nevyplatí.