Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antidekubitní matrace

Máte někdo zkušenosti s Antidekubitní matraci . Chtěl bych to pro 80-ti letou matku. Zatím není ležák, jen má často bolesti zad a špatně spí, jestli by jí toto mohlo pomoci, jestli spánek na této matraci je příjemný, nebo spíše nepříjemný a je to nutnost jen u "pacientu ležáku", aby nedocházelo k proleženinám!

děkuji za osobní zkušenosti

Jsou určeny pro lidi u nichž je riziko vzniku proleženin a je jich několik druhů podle toho, jak je u konkrétního člověka vysoké riziko vzniku proleženiny. Pohodlný spánek je až na druhém místě. Vybrat vhodnou matraci pro seniora v kombinaci s polohovací postelí by mohla pomoct rehabilitační doktorka, ortoped atd..
Jinak mám matraci Roho Sofflex a je to kvalita, ale mám jinou Dg. a ještě nejsem senior. :-)