Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anténa na FM + CD

Dobrý den

1. máme 10 let starou věž Technics a na FM je pouze vývod na koaxiální kabel, takže rádio nám v kuchyni nehraje.

Existuje nějaká anténa (nemyslím na střechu), která by nám pomohla a šla zapojit koncovkou do věže a kde ji najít.

2. CD hraje jen originální CD. Jakékoli výpalky to hraje strašně, prostě buď jen jeden kanál, no prostě je to hrozný poslech.
Nevíte kde může být chyba?

děkuji vám za odpovědi

1)zapoj tam kus dratu, ak sa ti podari na to v kuchyni nieco chytit, bude to hrat
2) 10 rocna veza ma zrejme uz slaby laser, casom prestanu hrat aj tie lisovane CD, da sa to vacsinou postelovat niekde na snimaci, pridanim trochu prudu laserovej diode. Nakoniec ale i ak raz laserova dioda odide uplne.