Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Philips 55PUS6551/12 formatuje externi HDD

Dobry den, mam problem s externim HDD, na kterem mam filmy z PC. Pripojim do USB, kouknu na film a druhy den, kdyz zapnu TV, tak HDD je televizi zformatovany (system RAW). Pri sledovani DVB-T pritom nemackam nic, co by melo spustit nahravani apod. Nekdy se HDD smaze v podstate hned. Zkousel jsem vsechna 3 USB. Televize ma system Android.

Řešení je nekupovat křápy co formátujou HDD/flash disky než na ne nahrávají navíc kódovaně aby nešlo přehrát v žádném jiném zařízení/TV. Takový křáp bych hodil z okna kdybych si v ložnici nahrál film a nemohl ho pustit na TV v obýváku nebo kuchyni. Naštěstí jsou stále na trhu TV které to umí.

Btw. Zkontroluj zda nemáš zapnutý Timeshift to by odpovídalo popsané závadě. Pokud neumí používat disk jen ke čtení (filmy, mp3, fotky) tak je nepoužitelná.