Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize

Dobrý den, mám ještě televizi bez zabudovaného settopboxu a mám pokojovou anténu, myslíte že kdybych si koupil novější stb, že ty některé programy půjdou lépe?

Máš televizi - starý typ co ještě nemůže přijímat digitální pozemní vysílání?
Pak sis koupil settopbox a máš pokojovou anténu?
Chytáš nějaké programy, ale nekvalitně a nechytneš všechny co bys u vás chytat mohl?
Je to tak?
Co kdybys napsal, jaké máš tyhle vehementy (typy)? A jaké programy chytáš a kde je chytáš?

Sice jsem napsal Ježíškovi, aby mi nadělil křištálovou kouli, ale on u nás chodí až zítra večer.

Se zadání je zřejmé, že tazatel signál chytá! a jde mu zlepšení přijmu stávajících programů. (Zřejmě při současném digitálním přijmu rozpadání obrazu, třeba vlivem atmosferických podmínek) . Pokud někdo dostane koukatelný signál na pokojovou anténu, pak za oknem stačí i ta nejslabší anténa, která se dá přichytit na okno bez jednání s majitelem objektu.

Chytáte li na pokojovou anténu, bude markantní rozdíl,když vystrčíte nějakou malou anténu za okno. Co se týče STB, jsou skutečně citelné rozdíly mezi jednotlivými typy. V místě s mizerným příjmem se silnou anténou se zesilovačem mi pomohl starý STB který signál zesílil. Po přechodu na nové TV mi jich několik zůstalo a jsou rozdíly .V citlivosti??