Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateplení stropu ve sklepě

Rád bych zateplil strop ve sklepě. Stropem jsou vedeny odpady, navíc tam vede i elektroinstalace a rozvody vody. Potřebuji tedy nějaké řešení - nejlépe nějaké izolační desky (nehořlavé, které se dají přilepit na strop a nemusí se už dále ničím zakrývat (nepadá z nich žádný bordel). Máte nějaké zkušenosti popř. návrh? Děkuji

15cm -20cm hrubý polystyrén lepiť priamo na strop Duvilaxom - hustým, žltým určeným na lepenie. Budeš si musieť pláty polystyrénu doskami na dve hodiny podšprajcnúť k stropu než lepidlo uschne. Alebo každý plát plastovou, fasádnou úchytkou s tanierom určenou na polystyrény k izolovaniu obvodového muriva, dotiahnuť dlhou skrutkou k stropu na hmoždínku.

Drevené rošty na strop k uchyteniu nejakého izomatriálu sú prácnejšie.