Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodloužení napájecího adaptéru

Zdravím. V okně máme vánoční svítící stromeček na 3 AAA baterie. Vzhledem k častému nabíjení baterií bych chtěl tento stromeček napájet ze sítě pomocí nabíječky k mobilu (tzn. ustřihnout koncovku a napájet na plus a mínus). Kabel od nabíječky je ale krátký a nedosáhne do zásuvky. Jaký kabel můžu použít na prodloužení nabíječky? Stačí klasická dvoulinka? Díky

To mě napadlo samozřejmě jako první, ale stromeček je v prostoru mezi okny a kabel nabíječky je krátký a nedosáhne mi z toho prostoru ven, abych ho tam zapojil do prodlužky. A stejně bych přes ten tlustý kabel nezavřel okno - vrtat díru se mi nechce. Myšlenka byla taková, že ten kabílek (dvoulinka) bude skřípnut v zavřeném okně - podobně máme zapojenou vánoční kometku v jiném okně.

Kup si nabíjacie baterky 3x1,2V AAA a jednu lacnú univerzálnu nabíjačku na 4xAA a 4xAAA/1.2V/300mA. Však stojí pár šušňov. Dobíjacie baterky AA 1,2V sa hodia doma do hodín, termostatov kúrenia, zvončekov, alarmov a budíkov.

Lebo vyhoríš len kvôli blbému vianočnému cirkusu medzi oknom, prdne ti ten čínsky adaptér, (nemá určite ani klasické trafo s plechmi a vinutím), časom nevydrží adaptér nápor nonstop napájať stromček osadený "lampášmi".