Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem led pasek - jak ho zapojit

Ahoj.
Chtěl bych misto lustru v obyv. pokoji dal okolo stropu led pasek.
Proto se obracim sem jestli by mě někdo neporadil zapojedni led pasku ke stavajicimu obvodu? chtěl bych aby led pasky fungovali na vypinac od svetla.

Na samotném zapojení není nic těžkého a zvládnete ho, pokud umíte přiletovat kontakty k sobě. Nicméně předcházet tomu musí výběr pásku a vhodného zdroje. Zároveň samozřejmě musíte mít na paměti, že jde o elektrické zařízení, takže je třeba v případě montáže svépomocí dbát zvýšené opatrnosti.

K realizaci najdete i mnoho videomateriálu.