Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem telefon stávkuje

Ahoj lidi, mám doma na pevnou linku daný starý přístroj Unisonic mod. 9178. Nechci se ho zbavovat, protože má nádherně velká čísla na knoflících - ocení ti, kteří si bez brýlí nazatefonují :-). Leč v poslední době se chová nemravně - když zmáčknu číslo, neozve se pípnutí. Zkusil jsem lihem vyčistit dosedací kontakty, ale bez úspěchu. Napadlo mně, jestli nemůže chybět třeba ovládací napětí pro volbu, nebo něco podobného. Pokud někdo máte zkušenosti se zapojením, či víte, jak přístroj zase zprovoznit, prosím o radu. Předem moc děkuji za podněty. S.

Ahoj, taky mám ten telefon, ale nevím. Mě by zas zajímalo, jestli někdo neví, jak uložit čísla do paměti pro rychlou volbu. Kdyby se někdo našel, kdo to ví, nebo má návod, tak moc dík. Je to pro matku. :-) T