Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnanie preglejky

Zdravim,

Robim trocha s bukovou preglejkou hrubky 6 mm a vlastne z nej robim obrazy na stenu. problem je, ze ked ju narezem na potrebnu velkost a vytvorim an nej obrazec, tak sa mi preglejka skruti. Hrozne zle sa to potom ramuje.
Je nejaky trik, ako to co najlepsie vyrovnat ? Napriklad navlhcit a zatazit ? Alebo sa rpeglejka rozpadne ?
Co by ste poradili ? Je to darcek na vianoce :)

Diki

Maľuj z oboch strán súčasne na preglejku, aby nastala časopriestorová rovnováha v našej dimenzii. Alebo počas patlania si polož "prkno" na vlhkú utierku.

Maľuj nejakou rýchloschnúcou farbou na báze organických rozpúšťadiel C6000, "ala sprejeri".