Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aretace spínání horní frézky

Zdravím,

koupil jsem si horní frézku z Lidlu za 999 Kč (snad chvíli vydrží) a chci si k ní vyrobit stůl. Problém je, že frézka nemá aretaci spínání (je nutné pořád držet spínač, jinak nefunguje). Jak byste to vyřešili Vy? Koupě jiné frézky je sice řešení, ale to opravdu nepreferuji.

Děkuji

V zásadě vidím několik možných řešení:
1/přemostit původní spínač a vypínat a zapínat to vypínačem namontovaným do toho stolu
2/nahradit původní spínač normálním vypínačem
3/doplnit stávající spínač jednoduchou mechanickou aretací
4/omotat spínač isolační páskou v poloze sepnuté a zapínat to vypínačem namontovaným do toho stolu

jasne bod 4 najjednoduchsi-najrychlejsi sposob ,ja pouzivam zip pasku aj ja som obzeral tu frezu z lidlu,cena dobra zide sa na nieco ale po rozbaleni som to hodil hned spet do regalu...to vyzeralo na hracku pre deti a popritom mam celkom rad Lidlacke naradie...

Netvrdím,že je to špatné,jen jsem ho uklidňoval.Já tam kupuji nářadí a elektro taky,zatím odešla jen jedna fontánka do jezírka,že se orvala vrtulka.
Ta frézka má 1200W a záruku 3 roky,koukal jsem na to do minulého letáku.Na občasnou kutilskou práci určitě dobrá.