Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Svetlo to dilny

Dobre odpoledne
V ramci rekonstrukce dilny bych rad udelal uplne nove osvetleni. Stavajici jedna dvojzarivka je nedostacujici (a pouziju ji nekde jinde)
Mam prostor 4x6m se vstupnimi vraty po (temer) cele jedne kratsi stene a nekolika malymi okenky, ktere jsou dost nedostatecne. Vyska stropu 2,5m
Po jedne dlouhe stene bude zada stolu a pristroju a nad nimi si predstavuji radu o dvou svetlech a uprostred kde se pak dela neco vetsiho bych dal dalsi radu svetel. Cili takovy rastr 2x2. Idealne kazde zapinatelne samostatne...
Co by jste doporucili? Mam nekolik napadu:
1) klasicke zarivky - rekneme 2x35W T5 (treba Trevos PRIMA 235 PC ET5)
2) LED trubice misto zarivek - neco jako Trevos PERUN LED 2.5ft 6500/840
3) samodomo cesta - kus hlinikoveho profilu a do nej nalepit petraz LED pasku :-)

Do ceho by jste sli? Nebo co dopurucite?
Dekuji

mam nad hlavnym stolom kde su zveraky a kde najviac sa zdrzujem -pracujem neonove trubice 2x25w dost dlhe cca 1,5m co uplne postacuje a ku kazdemu stroju zvlast osvetlenie LED ziarovkou 5-8w ...dlho som spekuloval co a ako lebo tiez mam malicke okienka,treba svietit aj v lete a takto mi to vyhovuje ...