Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čalounická sešívačka

Prosím o radu: Chci přečalounit sedáky židlí. Za tím účelem si chci pořídit čalounickou sešívačku. Jenže s tímto nástrojem nemám zkušenost a z té dlouhé řady ručních sešívaček co se na internetu nabízí jsem na rozpacích kterou si mám koupit. Zaujala mě sešívačka čalounická 6-14 mm Yato YT-7000 nebo sponkovačka zn. Bosch HT 8 nebo 14. Za radu předem děkuji.

Zase bych to tolik nehrotil.Tu sponkovačku klidně kupte.6-14 mm je plně postačující.Akorát si nenaběhnout u moc levných strojků kde by mohlo dojít k tomu že po určité době by to nepracovalo spolehlivě.Mám na mysli strojky v nízké cenové relaci okolo 200 Kč.Já jsem koupil strojek tuším něco okolo 500 kaček a už jsem s tím očalounil toho dost.Dobré je aby měl strojek dvě polohy přítlačné pružiny což ten váš asi má.