Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půdní schody

Prosím vás v čem spočívá rozdíl mezi 3segmentová a 4segmetové schody,kromě toho že jsou 3 a 4 dílné .jaký to má význam,nebo které jsou lepší.Děkuji.

Co znám já tak tří jsou na složení jednodušší a po složení jsou na sobě tj. je možno nad nimi mít ještě dekl pro další zateplení. Čtyř vytváří áčko, dávají se do stísněných prostor. Doporučil bych třísegmentové nebo jedno - harmoniku.