Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Setobox Aima +tv Samsung 218D7S

Na 4 roky starem setoboxu Aima mě nejde zmačknout na dalkovem ovladači menu-setup,tudiž mě nejdou vyhledata a aktualizovat nove stanice.A na ts stare 20let mě nefunguje stary tv ovladač,tak mam univerzalni,ale na tv v pravem hornim rohu mě sviti velka zelena ikonka PAL se šipkou v pravo a nejdě mě odstranit ani manualně na tv,ani univ.ovladašem.Děkuji za pomoc

Dálkový ovladač se dá opatrně rozebrat, často stačí ho jen vyčistit. Pokud je opravdu grogy tak než shánět nový vyjde levněji koupit celý setopbox (který bude navíc podporovat budoucí DVB-T2). U televize je to horší - univerzální ovladač zřejmě nemá všechny funkce originálního, ale zkusil bych sehnat originál na webu http://www.dalkove-ovladace.cz/ovladace-pro-televi ze-samsung-c-2_89/. I když 20 let starý televizor - to bude ještě asi CRT?