Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škrábání zamrzlého skla u auta

Ahoj, stává se vám někdy, že nejde seškrábat námraza na předním skle auta plastovou škrabkou? Máme auto čerstvě, tak škrábu poprvé, ale třeba včera ráno to vůbec nešlo dolů, dokud jsem nepoužil iron na okna a pak stíral hadrem... Tak nevím, jestli je špatná škrabka a všichni lidi okolo jí mají lepší... Díky

15 minut před odjezdem strčím na zadní sedačku topítko s větrákem. Aby mi nespadlo, přišrouboval jsem ho na větší desku, ta mi zaručí i odstup od sedadel. Pak mi stačí jen setřít okna a většinou ani to nemusím, všechno sleze.