Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betonování

Dobrý den, budu opravovat pochozí betonovou plochu šíře cca 1 m kolem rod. domu. Jakou hloubku bych měl vykopat a jaké poměry a podmínky musím dodržet.
Děkuji.
Macháček- mirus7@email.cz

vše záleží na podloží a na tom, jak dobře je samotný dům izolován proti vodě.

Pokud tam už beton byl, většinou stačí rozbít a vyvézt starý a namísto něj položit nový. Pokud je problém s vlhkostí baráku, je vhodné to řešit s tím, např. nopovkou.