Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sonar - odisla sonda

Pracovní frekvence je stejná. Důležité je, jestli je stejná i vysílací frekvence wifi (Operational Wireless Frequency : 433.92MHz), aby vám fungoval přenos ze sondy do hodinek. V odkazu jsem to bohužel nanašel, ale pokud ten údaj máte, mělo by to fungovat.