Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodlužka s vypinacem

Dobrý den, v dílně mám klasickou bílou prodluzku z bauhausu s pěti zásuvkami a vypinacem. Mám v ni zapojené vrtačku 2x , světlo, odsavani. Vždy při odchodu proluzku vypnu. Poslední dobou musím při zapnutí několikrát vypnout a zapnout protože přístroje nejedou ve vypinaci divné škrčí , světylko ve vypinaci nesviti, jen tak žhavi . Je to uz druhá prodluzka se stejným problémem. Nevíte čím to je?? Nikdy nejedou všechny přístroje naráz , většinou jedna vrtacka a lampa. Díky za odpovědi zdenal

Já bych vyměnil celou prodlužku. Sice jak píšeš, byla by už třetí, ale snad padneš na nějakou solidnější. Zkus ji koupit jinde než ty předchozí dvě. A nebylo by od věci kouknout se zespodu, jestli tam jsou šroubky co se dají odšroubovat. Takové prodlužky se hledají dost těžko, ale tu a tam se na nějaké padne. A tu co máš pak zkus rozebrat (opatrně odvrtat to co tam máš místo šroubků, aby se to nevyhřálo a neroztavilo tu hmotu do které je to zašroubované), ať vidíš, jak je to od Číňanů odfušované. A když to rozebereš opatrně třeba se ti podaří tam koupit nějaký solidnější vypínač co tam bude pasovat a prodlužku zase dít dohromady.

A co vyřadit vypínač a vytahovat to ze zásuvky (samozřejmě pokud je přístupná) a až prodlužovák odejde koupit nebo vyrobit lepší. Pořizovat na šunt kabel vypínač za dvě kila,mi přijde škoda. V těchto prodlužkách je drátek jak vlas.