Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přivodní kabl ke kotli Viadrus

Dobrý den.
Dlouho jsem se chystal vyměnit poškozený přívodní kabel a nový se mi tam houpal dost dlouho.
Včera se mi nabídnul můj 15 letý syn.
Prý není blbý a kabl co má 3 žily vymění i blbec.

Na svorkovnicí mezí 10 a U je PE a N
PE je zelenožlutý
N je modrý.
To si poznačil.
Kam však zapojit fazí si poznačit už zapomněl.
Poradíte?

https://s16.postimg.org/d70ex7385/2016_11_08_0002. jpg

U ?
Ide do poistky a hlavneho vypinaca.

(len nechapem co to tam je navrchu s tymi sipkami to prepojenie na PE //edit: aha uz to chapem ved to presne znamena ze 3 privodne vodice - 3 ciarky cez to krizom, takze to tam jasne vidis ze kde zsa zapaja privod. Faza ide do U)