Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím vyplnit podlahu v garáži

Zdravím, potřeboval bych nějaký nápad čím vyplnit podlahu v garáži při rekonstrukci domu.
Vchodové dveře a garážová vrata byly zvednuty kousek nad úroveň terénu čímž vznikl schod zhruba 250mm v garáži. Momentálně je v garáži betonová podlaha asi 6-7 cm na zhutněném podkladu bez hydroizolace. Stará podlaha je v dobrém stavu takže na ni hodlám dát hydroizolaci a propojit ji s lepenkou mezi základem a cihelnou zdí (takže vznikne jakási vana). Ale nevím čím vyplnit 250mm na ploše 5*10m.
Varianty jsou:
- vyplnit starými cihlami a kameny a vylit betonem (bojím se o váhu tak silného betonu aby to přece jenom nekleslo o nějaký milimetr)
- vyplnit podlahovým polystyrenem 15cm + 10cm beton s kari (nevím jestli není 15cm na polystyren už moc a navíc trochu škoda peněz za polystyrén do garáže
- máte nějaké další nápady

Jde mi o nejlevnější variantu a aby podlaha nebyla příliš těžká.

Diky.

jestli to chceš zalevno, tak udělej jen hydroizolaci a cca 10 cm beton, těch 15cm nabetonuješ jako nájezd.

Vyplnit navážkou bych rozhodně nedoporučoval (a pokud, tak menší frakci kameniva, cihly URČITĚ ne.) Jde-li o podklad dostatečně zhutněný, ničeho bych se nebál.