Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Insatlace pračky

Ahoj,mám novou pračku a po pravdě jsem ji nikdy neinstaloval a nerad bych to hned zkurvil..
Nejdřive pišou toto.
----odstrante šrouby chránici před poškozenim během přepravy a gumovou podložku s přislušnou rozpěrkou,které se nacházi v zadni časti---
Chránici šrouby budou nejspiš ty 4 stěmy žlutými podložkama,tim myslej asi tu gumovou rozpěrku,že?Nic jiného jsem pod.nenašel a taky bych rád věděl,zda-li vypustná hadice muže zustat na pračce,jak je nebo se musi tahnout dolem..
Diky za radu

Výška odtoku je předepsána v návodu dané pračky.
Bývá to například minimálně 50 cm (Když bude níže, tak může voda samovolně vytékat.) a maximálně 90 cm (Když bude výše, bude mít čerpadlo vytlačit vodu.)
Jak se k tomu odpadu dostanete je na vás, pokud nepřekročíte maximální výšku.

A tou prodlužkou bych se nechlubil - pračka je spotřebič, který "musí" být připojen přímo do zásuvky, a ta dokonce v nových instalacích musí být jištěna proudovým chráničem (nedej Bůh se chlubit zásahem do zapojení prodlužky ;-) ).
Ale to jen jako poznámka pod čarou, vím, jaká je občas realita ;-).

4 stěmy žlutými podložkama

Je to měsíc, co jsem dával novou pračku.
Ty 4 šrouby vyndat a ony plastové věci jsem vyhodil taky.
Jen jsem musel sundat zadní desku, abych se podíval jak tam drží.
Jsou tam výřezy v plechu. Místo těch plastových čudlů přišly záslepky z příslušenství pračky.