Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna starého termostatu za nový (jak propojit?)

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Chci vyměnit starý bimetalový termostat REGO ( https://www.zbozi.cz/vyrobek/rego-972-02-prostorov y-termostat-pro-akumulacni-kamna-2a-97202 ) za nový AURATON 2030 ( https://www.zbozi.cz/vyrobek/auraton-2030-termosta t-093 ). Z kotle jde kábl do termostatu. Kam zapojit jednotlivé dráty do nového AURATON termostatu viz:

Fotografie zapojení REGO: ulozto.cz!UVMmu2F7XVZE/zapojeni-rego-jpg
Schéma zapojení REGO: ulozto.cz!yKqsPoDVZc1f/schema-rego-jpg
Schéma zapojení AURATON: ulozto.cz!NvLuIv6nt9zJ/schema-auraton-2030-jpg

Popis zapojení REGO: 4 svorky pod sebou.
Z 1. do 3. sovrky jde samostatný pár cm dlouhý černý drát, 2. svorka je prázdná, ve 3. svorce je hnědý drát z káblu od kotle, ve 4. svorce je modrý drát z káblu od kotle.
Zelenožlutý drát z káblu od kotle není nikam připojen.

Děkuji

Děkuji, ale to tak nějak vím. Jen nevím do jaké svorky dát modrý a do jaké hnědý drát viz. schéma Auraton (vím že odkaz přímo nefunguje, ale po zkopírování celého odkazu a vložení do adresního řádku už funguje). V Auratonu jsou svorky nazvané COM, NO, NC.
V Regu jsou zavné jako U1, U2, N, 3. (ta 3 je podle schématu asi opravdu den/noc)

Asi jsou běžné, ale nejsem elektrikář a nevyznám se v tom. Nadruhou stranu si myslím, že kvůli připojení dvou drátku není potřeba si elektrikáře objednávat.
Do jaké svorky tedy dát modrý a do jaké hnědý drát? Obrázky z odkazů si ani nemusíte stahovat stačí je jen otevřít a ulozto je zobrazí.

A nebo jsem použil zkracovač adres a teď už to půjde i jen kliknutím na odkazy:

Zapojení REGO: 6tNcx
Schéma REGO: jtNcA
Schéma AURATON: ItNcm