Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitumenovy tmel na palenou strechu

Dobry den, chtel jsem se zeptat zda mate zkusenosti s bitumenovym tmelem na palene strechy. Jedna se mi o slepeni hrebenacu a vyplneni mezer mezi plechem a taskama. Chtel bych jim nahradit maltu ktera vypadava,praska,nedrzi a nevipada hezky. Mockrat dekuji za odpovedi Cerveny

Dekuji za va se napady. Nakonec jsem to udelal tak ze tam kde drzela stara malta tak ji tam nechal a nebo pripadne dotmelil nejake detaily. A tam kde uplne chybela tak sem misto vyplnil nizkoexpanzni lepici penou, tu jsem serizl do pozadovaneho tvaru a pretmelil ji nejakym tmelem. Po zaschnuti jsem to cele odmastil, Zpenetroval a natrel jednou vrstvou eternalu na strechy. Mimo jine tato barva me prekvapila ze se sni dobre pracuje a je po zachnuti uplne gumova.Snad vydrzi jak udava vyrobce nejmene 15let. Kdyby nekdo chtel zaslat foto jak vypada hotove dilo a jak se zlepsila odpudivost vody piste jakekoli dotazi na muj email:adamredcerveny5774@seznam.cz o me zkusenosti se svami rad podelim. S pozdravem Červený

Když už to máš hotové, je asi blbé něco k tomu podotýkat.

tu jsem serizl do pozadovaneho tvaru a pretmelil ji nejakym tmelem

A proč jsi do čerstvé pěny neplácnul rovnou ten hřebenáč a nepřilepil tou pěnou? Obávám se, že na pěna a tmel nebude dobrá kombinace na dlouhodobou soudržnost. Plech se má naohýbat aby nebyly mezery, nějaké doplňování tmelem je naprd. Spoje se nedělají vodotěsné, ale tak šikovně, aby voda nezatékala dovnitř - vhodné přesahy, falce, sklony atd. Kvalitní hřebenáče není třeba ničím natírat.