Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plachta na altan

Ahoj.prosím o radu.nevíte někdo kde se dá sehnat plachta na altan.3/3m.je to obyčejný.altan za 2500kč a nechci kupovat kvůli plachte nový altan.děkuji za radu.

Zadal jsem do vyhledávače
plachtarna
a nějaké firmy co se tím zabývají mi to našlo.
Ale kdysi jsem se ptal v téhle firmě
plachtarna.cz
kolik by stálo ušití takového vaku
http://www.fortel-katalog.cz/ulozny-vak-na-prikryv ky.htm
máme tři na skříních, už dosloužily a ty rozměry co používáme a potřebujeme nějak zmizely z nabídek. A cena (už jsem zapomněl, kolik přesně) pro mne nebyla akceptovatelná. Ale možná by se s nimi dalo domluvit, aby prodali jen ten materiál.