Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká vyrobit okna na dětský domeček

Ahojte, prosím o radu, jakým nejlepším způsobem podle vás vyřešit okna, případně okenice na dřevěném dětském domečku, aby tam při prudkém lijáku pokud možno nezatékalo a ideálně aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší a zvládli ji i děti.

Dělal jsem taky z 3mm polykarbonátu. Na okraj přišroubované (skrz) laťky. Pod oknem je přišroubovaná laťka s drážkou do které se to vsadí. Nahoře jen lehce zajištěno. Na léto mám verzi bez "skla".
Je ale pravda, že to není na manipulaci dítětem. Což je v tomto případě žádoucí...