Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šicí stroj Singer z Lidlu

Dobrý den!
Prosím Vás máte někdo osobní zkušenost se šicím strojem Singer z Lidlu. Něco podobného bychom potřebovali a značka Singer za Lidl-cenu celkem láká. Mám ale obavu, jestli v tom není nějaký "haček". Kolegyně koupila někde v Hypermarketu (né Lidl a né Singer), taký výhodně a po měsíci používáni má tu zkušenost, že je to stroj "nahouby". Účet si neschovala, takže ji šicí stroj leží pod postelí!
Zajímají mě osobní zkušenosti se šicím strojem Singer z Lídlu.

Děkuji moc

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Celou loňskou zimu ho nabízel nějaký velkoobchod za 6000,-. Mám obdobu od AEG, měla by to být stejná…
kejki 01.10.2016 15:45
kejki
Dobrý den,letos jsem řešil podobnou věc,sice německý overlock,ale také akce za polovic s roční záruk…
Lubomír 01.10.2016 16:50
Lubomír
Aj, upřesním, mluvím o šicím stroji. Ten předchozí overlock Singer z Lidlu dost pomlouvali. Ale může… poslední
kejki 02.10.2016 16:49
kejki

Celou loňskou zimu ho nabízel nějaký velkoobchod za 6000,-. Mám obdobu od AEG, měla by to být stejná továrna v Číně (v Číně se vyrábí prakticky všechny). Výhoda Lidlu je tříletá záruka, rychlost vyřizování reklamací a obsluha je podle mne dost jednoduchá.

Dobrý den,letos jsem řešil podobnou věc,sice německý overlock,ale také akce za polovic s roční zárukou.Hledal jsem na netu podobné modely a náhradní díly,nakonec jsem zjistil,že se podobný šicí stroj se stejnými vnitřnostmi vyrábí i unás,ale za závratnou cenu na domácí používání.
Prohledal jsem diskuzní fóra švadlenek a další recenze a usoudil,že koupím,zatím šije OK.Jinak je to vlastně Singrovka,jen jiný název.:-)

Aj, upřesním, mluvím o šicím stroji. Ten předchozí overlock Singer z Lidlu dost pomlouvali. Ale může to být klidně obsluhou, overlock už je podstatně citlivější na šicí nitě, materiál a seřízení napětí a stehu.
On taky hobbylock od Pfaffu váží asi o 5 kilo víc.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru