Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objímka do koupelny

Zdravím, potřeboval bych poradit jestli existuje nějaká klasická objímka určená do vlhkého prostředí? V koupelně mi vždy po nějakém čase začne problikávat žárovka. Po každém povolení a dotažení žárovky to chvíli funguje, ale za nějaký čas začne žárovka vždy problikávat. Po odšroubování žárovky jde vidět lehká rez v objímce. Díky za rady

V koupelně se snažíme větrat co nejvíce to jde. zavřené dveře jsou jen v případě sprchování. I mokré ručníky se snažím dávat ihned na balkon (ne vždy si vzpomenu). Takže ta vlhkost by tam neměla být až taková. Navíc mi občas problikává žárovka i na záchodě, kde by vlhkost být neměla. Takže nevím čím by to mohlo být. jestli mám koupit kvalitní žárovky nebo celkově světla do obou místností nebo vyměnit objímky za nějaké kvalitnější (mám nějaké obyčejné keramické).