Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna vany

Zdravím, nemá někdo zkušenosti s výměnou vany bez bourání a poničení obkladů v koupelně? Nemyslím vložku do vany stávající, ale opravdu vanu novou.

Na co si dávat pozor při výběru vany, firmy (tu jsem našel na moravě jen jednu), ...

To záleží na mnoha okolnostech:
Byly obklady pokládány "k vaně" nebo "až za vanu"?
Jsou obklady stále dostatečně pevně přilnuté k podkladu?
Nebyla vana nějak ještě přišroubována ke zdi (a šrouby třeba překryty právě obklady)?
Nová vana bude na milimetr stejná, jako ta stará?
Atd...