Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení elektriky na kliku u dveří.

Zdravím,
Co si teď přečtete, tak jste tu ještě určitě neměli :-)
Víte, chodíme s kamarádama na elektrotechnickou školu a nedávno jsme viděli video, kde si bratr z druhého bratra udělal srandu, že udělal okruh přes kliku a pustil tam nějaký proud a tomu bratrovi to dalo ránu, ale neublížilo.

ZDE VIDEO - watch

A teď k problému, jak by se dalo toto realizovat? Jaké napětí je bezpečné?
Děkuji za odpovědi a prosím nerozmlouvejte nám to.
ReeTos

Napatlal bych tu kliku něčím páchnoucím, možností se nabízí dost. Pro studenty elektrotechnické školy to bude jednodušší i bezpečnější a srandy si užijete taky kopec. Místo cukání rukou a foukání vzduchu na údek se budete chytat za nos a zvracet, to se bude kamarádům taky líbit.