Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sháním výpustní ventil nádržky wc - foto

Dobrý den,
sháním výpustní ventil podomítkové nádržky wc - viz foto. Bohužel není označen žádným jménem výrobce nebo typu, pouze na mřížce pro upevnění ovladače je napsáno BAS. Zakoupen byl před osmi lety, nyní se mi nepodařilo jej nikde sehnat.
Za funkční ventil zaplatím 3.000,- korun.
Případně prosím o kontakt na někoho, kdo by uměl nádržku zprovoznit s jiným ventilem, tak aby nemuselo dojít k bourání a výměně celého systému.
Děkuji!

Pokud tazatel před dvěma lety napsal "Tak potvrzuji, že funguje!!!", pak to skutečně vyřešil. Není třeba toto téma znova vytahovat a vkládat do něj svou nabídku služeb. Mimochodem: tato poradna je veřejná. tedy buď poraďte veřejně, nebo sem ani nepište.