Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější střešní krytina

Zdravím,

potřeboval bych provizorně vyměnit krytinu na jedné malé šikmé střeše. Může mít tak 12-16 čtverečních metrů. Tašky na ní jsou v deozáltním stavu, ale i konstrukce pod nimi by potřebovala vyměnit, nové pálené tašky si na to netroufnu dát. Existuje levnější materiál na zakrytí takové střechy než trapézové pozink plechy?

Díky

JR

Muzu nabidnout cca 1cm tluste azbestocementove desky, odhadem 2,5x1,3m (muzu upresnit jak prijedu domu), hladke, neporusene, bezprasne. Za odvoz (praha-zapad). Je to tak jak tlusty eternit, tezke jak bestie, takovych 60-70kg jedna mit muze.