Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WC Geberit - protéká

Vyměnit střeva umím, většinou stačí těsnění, ale u geberitu přesně nevím co vyměnit, protože to nejde ani pořádně vyndat, nebo jestli ano, jak?
Vyndal jsem vše, abych tam mohl dát ruce, tj to víko, ta deska pod ním, ty splachovací páčky a ten mechanismus, co zvedá to těsnění.
K tomu těsnění ale ruce nedosáhnou, je to moc úzké, jak se to dá vyndat a spravit?

Já jsem přesně toto včera řešil. Našel jsem si tento návod. V podstatě to podle něj šlo, až na finální část. Nemám tam kohout, tak jsem musel zastavit vodu ve sklepě. Vůbec jsem to modré neoddělával. Prostě jsem zmáčkl ty dva jazýčky, vyndal směrem nahoru a celé to vytáhl. Nepoužívejte sílu a prostě se s tím nějak vytočte. Jde to, je to jako ježek v kleci. Ještě je tam to táhlo na té modré fajce. To táhlo jde vyšroubovat. Pokud Vám to pomůže, zkuste to. No, celý ten mechanismus jsem dal do kýble s vodou a 2 litry octu. Další dva litry octa jsem nalil do nádrže, zalil horkou vodou z kohoutku a nechal 5 hodin působit. Šlape to jako hodinky.