Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD Hyundai

Dobrý den. Mám problém s tímto DVD Hyundai dv-5-p 310. Vyměnil jsem motůrek který točí s diskem. Dvd běží jen mám problém asi se senzorem který mi píše Bad disc, špatný disk asi.Rád bych požádal o nějakou radu co stím?

Může být vadný nebo špinavý laser. Mohl jsi také při výměně nějak zavadit o závěs laseru, který má na starosti zaostřování paprsku. Tento závěs je velmi citlivý - poloha laseru vůči disku je daná ve zlomcích milimetru, i jemný dotyk ho dokáže poškodit a justovat ho v domácích podínkách bez patřičného vybavení není reálné.