Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dlouho trva strhnout starou střechu a postavit novou...

Jak dlouho ZHRUBA tak trvá strhnout starou střechu na domě (cca 1955 postaven) včetně krovů (a odstranění eternitu) a postavit novou včetně krovů (a asi i okapů), střecha na patrovém domě (nějaké tvárnicové zdivo) cca 1955 postaven, střecha cca 150m čtverečných, a typ tento:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:AN d9GcQQ_93TxLJNAPWSt3cwxtGB5T3d2xltVfXD8VIdDLjKR1Bb AU8r5g

Svépomocí nebude asi skoro nic... asi firma nebo ideálně to bude děláno přes party zivnostníků (kvůli nižší ceně a asi i vyšší kvalitě).
Taška by byla asi nějaká pálená, levná.

Kolik tak dní to může trvat? (včetně zlikvidování eternitu) (staré krovy se asi ponechají na topení).

2 dby strhnutí staré střechy (včetně krovů) a 4 dny postavení nové včetně krovů? (nebo více/méně dní)?

Bude to trvat, dokud se to neudělá. Nejdéle potrvá demontáž eternitu. Na to by měla být specializovaná firma z důvodu azbestu. Pak záleží, jestli se budou dělat věnce a případné nadezdívky. Taky záleží na počasí. Dovoluji si odhadnout, že po sundání krytiny se dá takováto střecha komplet postavit za 8 dní. Za 5 dni by měla být již pod folii.