Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak se dostanu do prodejního automatu?

Zdravím a předem děkuji.
Poradí mi někdo jak se dostanu do prodejního automatu?To zní jako bych ho chtěl vykradnout...
To určitě né :7
Jde o takový ten poloautomat,stával na baru a po vhození mince a otočení kličkou ti vyspal hrst oříšků.
Chtěl bych ho naplnit,ale za boha jsem nepřišel na to jak ho otevřít.Nikde žádný zámek,vůbec nic.
Změna předmětu, původně: Rada nad zlato (karel)

Kladivem. Tedy pardon - na hloupou otázku hloupá odpověď. Takových automatů existuje spousta a pochybuji, že kdokoli kdo zavítá do poradny má alespoň vzdálené tušení o který konkrétní automat vám jde. Když sem vložíte aspoň fotku nebo ještě lépe nějaký text, který by se eventuelně mohl nacházet na případném výrobním štítku (ten nemusí být na automatu nevyhnutelně připevněn, ale třeba vylisován někde do plastového dílu) stoupnou vaše šance na odpověď o tisíce procent(ních bodů).

No ono to bude mít asi nějaký čip nebo magnet,něco jako mají vietnamci a obchody na zboží,že to pak jen odcvaknou na pultu.Tím se to asi někde vzadu otvírá.Takže pokud nemáš klíč,tak to asi neotevřeš nebo pak zpátky nezavřeš.Jestli chceš legální automat,tak si ho promajmi a ještě vyděláš,třeba z toho odkazu od Lubomíra.
Jinak nevím,na co mít doma oříškový automat,děti přece nebudeš okrádat o kapesné a veverky zase nemívají u sebe vhodné mince.