Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znefunkcnenie bezkontaktnych platieb

Ak mi banka nechce vydat/nevydava len kontaktne karty, a nedaju sa zablokovat (aj to je otazne) bezkontaktne platby, ako ich mechanicky zrusit na karte? predpokladam, ze kontaktne pole zostane zachovane a funkcne, na bezkontaktne je treba vyuzit cievku vo vnutri . . . len kde sa nachadza a kade presne ide? Moze to byt u kazdej karty/banky ine, podla typu kariet . . .

Lenze na SK . . . napr neda sa vydat karta bez bezkontaktnej platby . . . nastavenie karty neumoznuje zvolit limit/vypnut bezkontaktne platby . . . ustav/banka vyhovuje okrem tejto malickosti . . . napr. pri bezkontaktnej platbe mi nepride sms . . .