Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledač el.vedeni Tesla 5XN940

Dobrý den , mám doma hledač el.vedeni Tesla 5XN940 a nikde nemohu najít návod k použití prosím nemá někdo návod , nebo prosím o popis hledání měl jsem za to že potenciometrem nastavím citlivost na zhasnutou diodu a když se rozsvítí tak je v dosahu elektrické vedení. bohužel mi v místnosti dioda svítí stále děkuji

Podle typového čísla se domnívám, že by to mohl být výrobek kolínské Tesly (světle modrá krabička s vytvarovaným držadlem?) víc než čtvrt století starý. IMHO ani jako nové neměly moc dobré vlastnosti. Tak je s podivem, že to ještě dnes vůbec nějak funguje. Pokud by to někdo nechtěl do muzea, tak nejlíp by tomu bylo asi tady:
uzosKSbk9TD2